Witamy na naszym blogu!

Witamy wszystkich na naszym blogu, który będzie poświęcony, jak zapewne się domyślasz –  PSOM.

Pokażemy Ci nasze życie z psami, najciekawsze momenty z codzienności naszej hodowli.

Udowodnimy Ci, że pies może być Twoim najlepszym przyjacielem, może być lekiem na całe zło, a życie z nim jest łatwe i przyjemne, mimo ogromnej odpowiedzialności, która spoczywa na właścicielu psa.

Na bazie własnych doświadczeń, posiadanej wiedzy opartej o różnorodną literaturę, w naszych postach postaramy się przekazać Wam jak najwięcej wskazówek, rozwiać wszelkie wątpliwości w różnych kwestiach związanych z posiadaniem psa.

Opowiemy Ci o naszym sposobie życia z psami, sposobie karmienia naszych psów i o wielu innych codziennych, bardzo ważnych czynnościach.

Swą uwagę skupimy przede wszystkim na rasach, które są nam znane; jednak wiele z omawianych zagadnień będzie uniwersalne, więc mam nadzieję że i Tobie się przydadzą, właścicielu innej rasy.

 

Na bieżąco będziesz mógł śledzić proces dorastania naszych szczeniaczków, wcześniej postaramy się przygotować Cię na pojawienie się szczeniaka w Twoim domu.

Jeśli to będzie dla Ciebie za mało, jeśli chciałbyś więcej naszej codzienności, zapraszamy Cię na naszego Facebooka, gdzie pojawiają się spontaniczne posty z naszymi ulubieńcami. Jesteśmy też na Instagramie, gdzie również Cię serdecznie zapraszamy. Już wkrótce zagościmy również na YouTube, więc będzie się działo. Mamy nadzieję, że będziesz z nami .