Dostępne szczeniaki – wybierz swojego przyjaciela

szczeniaki szkocki szetlandzki beagle

                                                        EDWARD Amoredogs i EMERY Amoredogs

EDIT: Obecnie domku szuka już tyko jeden chłopak EDWARD 🙂

Edwardzik i Emeryś to cudowni przedstawiciele rasy owczarek szkocki długowłosy. Urodzili się 3 listopada 2022 r. Są maluchami z miotu E, a ich rodzice to Ismena oraz Flash. Rodziców maluchów możesz zobaczyć tutaj , a cały ich rozwój od narodzin do ósmego tygodnia życia zobaczysz tutaj. Dzieciaki mają komplet szczepień, są też regularnie odrobaczane.

Jacy jesteśmy?

Edward i Emery to bardzo kontaktowi i przytulaśni chłopcy. W stosunku do obcych ostrożni, ale wystarczy im chwila, żeby nawiązać relację. Dogadują się z innymi psami w stadzie. Za nami nauka czystości, którą udało się opanować prawie do perfekcji;) Pięknie chodzą na smyczy oraz wracają na przywołanie. 

Maluchy socjalizowane z różnymi dźwiękami i sytuacjami. Mogą zamieszkać ze swoją nową rodzinką w mieście, kawałek swojego dzieciństwa spędziły z nami w domu z ogrodem na wiosce 😉 

Najszczęśliwsi będą więc z pewnością w domu z ogrodem czy to na wiosce czy w mieście:) Ale nie wykluczamy bloku z opiekunem, który zapewni maluchom odpowiednią ilość spacerów i innych aktywności:)

Nie podgryzamy, nie niszczymy:) Jesteśmy po prostu ideałami;)