Miot A

Dwa cudowne pieski rasy Owczarek szetlandzki przyszły na świat 16.08.2021 r. W najbliższych tygodniach nadamy im imiona, oczywiście każdy nowy właściciel w domu może pupila nazwać swoim wymarzonym imieniem:)

Przez kolejne 8 tygodni swojego życia będą ze swoją psią mamą i z nami, swoją pierwsza ludzką rodziną:)

Naszą hodowlę opuszczą z wymaganymi co do wieku szczepieniami i odrobaczeniami. Każdy z nich odjedzie od nas z wyjątkową wyprawką, praktycznie w całości będącą rękodziełem:)

Szczeniaki w naszym domu przejdą proces wstępnej socjalizacji, również przy udziale dzieci w różnym wieku.

Każda nowa rodzina będzie wybrana z ogromną starannością, po to aby nasze maluchy trafiły do najlepszych dla siebie domów i rodzin.

Wszelkie informacje na temat przygotowania się na przyjęcie naszego malucha będą przekazane w skrócie na naszym blogu oraz bardzo dokładnie i szczegółowo indywidualnie każdemu przyszłemu opiekunowi naszych maluchów.

Piesek nr 1 A….

Tydzień pierwszy

Piesek nr 2 A….

Tydzień pierwszy

Piesek nr 1 A….

Tydzień drugi

Piesek nr 2 A….

Tydzień drugi

Maluchy powoli przeglądają na swoje śliczne oczęta. Zaczynają podejmować próby chodzenia, choć jeszcze bardzo nieporadnie:) Rosną i zaczynają poznawać świat:)

Piesek nr 1 A….

Tydzień trzeci

Piesek nr 2 A….

Tydzień trzeci

Zaczynamy coraz więcej psocić, jesteśmy aktywne i chętnie bawimy się z mamą. Musi nas czasem upominać. Już całkiem sprawnie się poruszamy na czterech łapkach i lada moment będziemy biegać:)

Piesek nr 1 A….

Tydzień czwarty

Piesek nr 2 A….

Tydzień czwarty

Czas tak szybko przy nich leci… minęły już 4 tygodnie odkąd nasze chłopaki są z nami. Przez ostatni tydzień bardzo intensywnie poznają świat 🙂 Są już towarzyskie i chętne do zabaw z nami. Zobaczyły i poczuły co to są promienie słońca, poznały smak mięska i razem z naszym najmłodszym synem nieźle psocą. Dzisiejsza sesja na powietrzu 🙂

Piesek nr 1 A….

Tydzień piąty

Piesek nr 2 A….

Tydzień piąty

Chłopaki mają już 5 tygodni. Jest z nimi tak wesoło jakby była ich co najmniej piątka 🙂 A tak zupełnie poważnie, biegają, poznają nowe miejsca, są już bardzo aktywne, zarówno w dzień jak i w nocy. Zajadają pierwsze mięsne posiłki, uczą się toalety. Najlepsza zabawa odbywa się w ich psim placu zabaw w centrum naszego życia. Przed nami kilka najważniejszym tygodni, a w nich dalsze elementy socjalizacji, pierwsza wizyta u weterynarza, przegląd miotu i w końcu spotkanie swojej rodziny, tej najważniejszej na resztę życia:) Zdjęcia w tym tygodniu podczas nauki akceptacji transportera, oczywiście czasoumilacz obowiązkowy:)

Piesek nr 1 A….

Tydzień szósty

Piesek nr 2 A….

Tydzień szósty

Jesteśmy już po pierwszej wizycie w lecznicy, byliśmy bardzo grzeczni.  Jemy, rośniemy, rozrabiamy. To nasze główne zadania na tą chwilę:) 

Piesek nr 1 A….

Tydzień siódmy

Piesek nr 2 A….

Tydzień siódmy

Siedem cudownych tygodni za nami. Już za chwilę nasze maluchy, a właściwe jeden z nich opuści naszą hodowlę i zamieszka w swojej rodzinie:) Drugi z nich zostanie z nami na dłużej:) Cały czas zapoznajemy się z nowymi rzeczami, uczymy się akceptować obrożę, szelki, smycz, takie wyzwanie w tym tygodniu:)