Miot D

Maluszki przyszły na świat 5 maja nocną porą 🙂 5 cudownym, przepięknych ogonków;) 2 dziewczynki oraz trzech chłopców:)

Przez kolejne 8 tygodni swojego życia będą ze swoją psią mamą i z nami, swoją pierwsza ludzką rodziną:)

Naszą hodowlę opuszczą z wymaganymi co do wieku szczepieniami i odrobaczeniami. Każdy z nich odjedzie od nas z wyjątkową wyprawką, praktycznie w całości będącą rękodziełem:)

Szczeniaki w naszym domu przejdą proces wstępnej socjalizacji, również przy udziale dzieci w różnym wieku.

Każda nowa rodzina będzie wybrana z ogromną starannością, po to aby nasze maluchy trafiły do najlepszych dla siebie domów i rodzin.

Wszelkie informacje na temat przygotowania się na przyjęcie naszego malucha będą przekazane w skrócie na naszym blogu oraz bardzo dokładnie i szczegółowo indywidualnie każdemu przyszłemu opiekunowi naszych maluchów.

Tydzień pierwszy

Maluszki skończyły pierwszy tydzień życia 🙂 Są słodkie i urocze, szczególnie pijąc mleczko o mamy i machając przy tym ogonkami:) maleństwa grzeczne, a mamusia cudowna i troskliwa:) Rozpoczęliśmy już wczesną stymulację neurologiczną oraz pierwsze pieszczoty i mizianki:)

Tydzień drugi

Maluchy zaczynają się sobą interesować, coraz więcej się poruszają. Najważniejszym wydarzeniem jednak było otwarcie oczek naszych papisi. Najważniejsze dwa tygodnie za nami:) Pierwszy filmik z maluszkami już na naszym You tube:)

Tydzień trzeci

Mamy już  3 tygodnie:)  Zaczynamy się coraz więcej bawić, a nawet szczekać, kiedy wołamy mamę:) Pięknie załatwiamy się na matę. Rośniemy i wciąż dużo śpimy:)

Tydzień czwarty

Maluszki skończyły 4 tygodnie. Są już bardzo bystre i przytulaśne. Zajadają mięsko i mają już ząbki. Zabawy stają się coraz bardziej odważne i szalone 😉 Dzieciaczki są już na etapie wstępnej socjalizacji 🙂 Poznają pierwsze dźwięki, transporter i nową przestrzeń.

Tydzień piąty

Kończymy 5 tygodni:) Poznajemy nowe smaki w jedzonku i nowe miejsca w domu:) Pani też duużo hałasuje:) A to suszarka, a to mikser, innego dnia blender czy odkurzacz:) jak jej się to nie nudzi 😉 Coraz śmielej bawimy się również z dziećmi i próbujemy podgryzać nogi naszemu Panu 😉

Tydzień szósty

Sześć pięknych tygodni za nami 🙂 Maluszki biegają już po całym domu i wszędzie ich pełno, coraz śmielej bawią się również ze swoimi starszymi kuzynami 😉 Poznajemy nowe rzeczy, obroże, kulę i matę węchową i szereg innych domowych dźwięków:)

Tydzień siódmy

Jesteśmy po pierwszym szczepieniu:) Przy okazji odbyłyśmy duży socjal w nowym miejscu, poznaliśmy nowe osoby i ich psiaki:) Coraz więcej czasu spędzamy na dworku i chętnie kosztujemy nowe gryzaki, które Pani nam serwuje;)

Tydzień ósmy

Kolejna długa podróż za nami, ale z powodzeniem przeszliśmy przegląd miotu i już spokojnie możemy odjechać do nowych domów. Maluszki będą nas opuszczać stopniowo, ciesząc nas swoją obecnością jeszcze przez jakiś czas:) Stale poddajemy się socjalizacji i poznajemy nowości, z nadzieją, że w swoje nowe psie życie wkroczą odważnie i z pozytywnym bagażem doświadczeń 😉